Про Лірен

Експерти Lirene

Для тебе. Для мене.


Lirene - це інноваційні ідеї для краси, що задовільняють реальні потреби шкіри за допомогою широкого асортименту косметики для догляду за обличчям, макіяжу, догляду за тілом і прийняття сонячних ванн.

Ми розробляємо ефективні косметичні формули, які допоможуть вам щодня відчувати себе красивими. Ми прагнемо пропонувати вам новітні косметологічні рішення та найефективніші активні інгредієнти.

Ми створюємо косметику спеціально для вас. Щоб під час їх використання - ти могла зробити щось для себе.

Інновації, створені жінками для жінок


Ніхто не знає жіночих потреб краще, ніж вони самі. Тому Lirene та її команда експертів, котрі постійно стежать за трендами, щодня створюють нову косметику - для вас і для себе.

У нашій команді ви знайдете науковців, лаборантів, технологів, спеціалістів з маркетингу, продажів, виробництва, охорони навколишнього середовища, дизайнерів упаковки, а також колеги з відділу кадрів або бухгалтерії. Вони спеціалісти у своїх галузях. Люди, сповнені пристрасті до створення безпечної та приємної у використанні косметики, яка допомагає щодня дивитися в дзеркало з посмішкою.

ㅤㅤ

Як ми тестуємо нашу продукцію?


У нашій лабораторії ми проводимо випробування безпеки та ефективності:
• Дослідження in vitro (випробування на клітинах епідермісу)
• Дослідження in vivo (інструментальна та суб'єктивна оцінка ефективності продукту)
• Тести з пробантами (тести застосування, проведені під наглядом дерматологів)

Ми не тестуємо наших продуктів на тваринах, тому продукти Lirene є cruelty free.Який шлях косметичного засобу, щоб потрапити на полицю магазину?
Краса від природи


Для нас дуже важливо, щоб майбутні покоління могли насолоджуватися чудовою різноманітністю та безпекою чистого довкілля. Ось чому ми відповідально розробляємо продукти, приділяючи увагу екологічним аспектам під час розробки, а також виробництва.

Ми перетворюємо слова на вчинки.


Ми мінімізуємо використання пластику!


Ми постійно працюємо над пакованням нашої продукції, щоб зробити його ще більш екологічним - ми відмовилися від целофану, ми використовуємо картонні коробки FSC, ми постійно шукаємо рішення для зменшення використання пластику та паперу, а також ми повторно використовуємо картонне паковання та пакувальну фольги з поставок упаковки в логістичному процесі.

  • Ми зменшили споживання пластику на 4,79 тонни у 2022 році, саме стільки важить дорослий індійський слон.
  • У 2022 році ми скоротили споживання паперу на 2,5 тонни.
  • 92% нашої упаковки можна переробити (Q4 2022).
  • Наша упаковка містить до 30% переробленого матеріалу після виробництва - ми вже відновлюємо та повторно використовуємо відходи паковання, які утворилися після використання наших продуктів, до рівня, якого Європейський Союз планує досягти лише в 2030 році.

Зелена енергія дає силу


Наше виробництво та офіс живляться електроенергією з відновлюваних джерел, завдяки чому ми значно зменшили вугільний слід організації.

З повагою та любов'ю до тварин


Ми не тестуємо, ніколи не тестували та не замовляли тестування на тваринах компаніям, які співпрацюють з нами. На всю сировину, яка використовується у виробництві, ми маємо декларацію виробника про відсутність випробувань на тваринах.

  • Ми отримали сертифікат "Cruelty Free" міжнародної організації PETA, а також входимо до списку компаній, які не тестують на тваринах Асоціації "Happy Rabbit".
  • На наших веганських продуктах ви знайдете сертифікат Vegan Society або етикетку "Vegan"/"vegan product".